راهنمای انتخاب دسته بندی برای محصولات

انتشار توسط هادی قربانی در 15 مرداد , 97 - آخرین بروزرسانی این مقاله 26 شهریور , 97

ما برای هر محصولی به طور جامع دسته بندی هایی در سایت در نظر گرفتیم. محصول ارسالی شما می تواند در یکی از این دسته بندی ها قرار گیرد. شما باید قبل از ارسال محصول دسته بندی محصول خود را مشخص کرده و وارد مرحله ارسال محصول شوید.

هر محصولی باید دسته بندی مخصوص به خود را داشته باشد. ما سعی کرده ایم جامع ترین دسته بندی را برای سایت ها ایجاد کنیم که هر دسته بندی دارای تعدادی زیر مجموعه می باشد. محصول شما می تواند دارای یک دسته بندی اصلی و یک دسته بندی زیر مجموعه باشد.

الزامی بودن انتخاب دسته مادر و زیر مجموعه

انتخاب دسته بندی مادر و درسته بندی زیر مجموعه یکی از الزمات و نیاز های لازم برای ارسال محصول می باشد. شما باید دقیق ترین دسته بندی مربوط به محصول خود را انتخاب کنید تا مشتریان بتوانند به راحتی محصول شما را در بخش های مورد نظر پیدا کنند. برای مثال فرض کنید شما یک قالب شخصی می خواهید برای فروش قرار دهید, اگر دسته بندی این محصول را قالب شرکتی انتخاب کنید بی شک مشتریان قادر نخواهند بود محصول شما را در بخش محصولات شخصی پیدا کنند و در بخش شرکتی نیز این نوع محصول طرفداری نخواهد داشت.

لازم است ابتدا موضوعات و دسته بندی های موجود در سایت ها را بررسی کنید و بعد از آشنایی با همه دسته بندی هر محصولی را در زمینه مربوط به خود ارسال کنید.

توجه داشته باشید:

در صورتی که دسته بندی مربوط به محصول شما در لیست دسته بندی های مارکت وجود ندارد شما می توانید از طریق لینک زیر وارد بخش ارسال درخواست به وبدونی مارکت شوید. و از طریق بخش مربوط درخواست ضافه کردن دسته بندی مورد نظر را برای ما ارسال کنید تا دسته بندی ها مورد نظر شما به لیست موضوعات در سایت اضافه شود.

مقالاتی از کل سایت